Świetlówki led 120 cm

świetlówka ledowa 120cmOferujemy Państwu innowacyjne świetlówki LED 120cm – to zamiennik popularnych świetlówek stosowanych od lat w biurach, halach produkcyjnych i magazynowych, garażach, pomieszczeniach gospodarczych i innych miejscach, gdzie liczy się jasne i wydajne oświetlenie. Wybierając świetlówki ledowe 120cm, otrzymują Państwo nowoczesny produkt wyróżniający się znacznie lepszymi parametrami. W naszym sklepie internetowym można zamówić świetlówki LED 120cm w różnych wariantach – w razie potrzeby nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiednich modeli.

Świetlówki led 120cm – idealna alternatywa

Nasze świetlówki led to korzystna alternatywa dla zwykłych świetlówek z kilku względów. Przede wszystkim zużywają one mniej energii i przy tym są dłużej żywotne – dodatkowo ich żywotności nie obniża częste włączanie i wyłączanie światła. Plusem jest także brak charakterystycznego mrugania, które może męczyć oczy, brak emisji promieniowania UV oraz brak szkodliwych pierwiastków, które stosowane są w zwykłych świetlówkach, na przykład argonu czy rtęci.

Przedstawiamy świetlówki led 120cm w różnych wariantach mocy oraz barw światła – neutralnej, zimnej i ciepłej. Pod kątem konstrukcyjnym są one wyposażone w diody LED, które umieszczone są w standardowej oprawie, dlatego można zamontować je bez konieczności modyfikacji instalacji elektrycznej. Należy jedynie usunąć dławik i statecznik oraz innego rodzaju elektronikę – szczegółowe informacje na temat montażu mogą znaleźć Państwo w opakowaniu i w instrukcji świetlówki LED.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świetlówek LED 120cm w naszym asortymencie!

świetlówki led 120cm button